تبلیغات
๑۩۞۩๑ باران کوثری ๑۩۞۩๑ - ...


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

...

نوشته شده توسط:Ashkan
شنبه 19 خرداد 1386-04:06 ق.ظ

دوستان سلام

با تشکر از نظراتتون امروز میخوام به نظرات بعضی از عزیزان پاسخ بدم و همچنین بعضی موضوعاتو عنوان کنم. اول اینکه بعضی از دوستان در مورد ایمیل یا سایت باران پرسیده بودند.باید خدمتتون عرض کنم که این موضوعات چیزهایی هستند که یک هنرمند و یا هر فرد دیگری اگر متوجه بشه که برای کارش مفید و لازمه حتما تهیه خواهد کرد و صرفا نداشتن یا مطرح نکردن اونرو به حساب غرور با هوادارگریزی نگذارید... در مورد ایمیل هم باران اگر بدونه که این مرحله از ارتباطات برای پیشرفت و پیشبرد اهدافش لازمه قطعا به این موضوع هم میپردازه.و در مورد دوستانیکه در نظراتشون باران رو با بازیگران دیگه مقایسه میکنند باید عرض کنم که حداقل دراین موارد نمیشه اینطور قضاوت کرد. چون خداوند به انسانها استعدادهای خاص خودشونرو داده و ممکنه ضعفهایی هم دراین بین وجود داشته باشه که برای مثال فرد دیگری نداشته باشه اما این مسئله رو هم باید درنظر داشت که هیچیک از انسانها باهم برابر نیستند که بشه مقایسشون کرد.


ودر آخرهم گله داشتم از عزیزانیکه یکسری شایعات و همچنین مطالبی که به باران وحتی سینما هم مربوط نمیشه را عنوان میکنند که خدمت این دسته از عزیزان باید عرض کنم شایعه چیزیه که همونطوریکه همه میدونیم یک فرد ساخته و بسیاری از افراد هم به پخشش دامن میزنند.متاسفانه در جامعه ما همین شایعات و حاشیه سازیها جای بسیاری از اخبار مفید رو هم گرفته و ما با پیش گرفتن این راه ظلم بزرگی به هنر و هنرمندانمون میکنیم. درمورد مطالب بی ارتباط به موضوع وبلاگ هم عرض کنم همونطوریکه ملاحظه کردید این نظرات پاک نمیشه چون من به خودم اجازه این جسارتو نمیدم که اینگونه نظرات شما عزیزان رو پاک کنم اما خواهش میکنم همگی بیشتر در مورد موضوعاتیکه دوستان دیگر بحث میکنند صحبت کنیم تا هم در اون مورد به نتیجه ای برسیم و هم باعث افزایش اطلاعات همدیگه بشیم.

بازهم از نظراتتون ممنونم و آرزوی موفقیت براتون دارم...تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه 27 خرداد 1386 03:06 ق.ظنمایش نظرات 1 تا 30