تبلیغات
๑۩۞۩๑ باران کوثری ๑۩۞۩๑ - بدرود


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

بدرود

نوشته شده توسط:Ashkan
شنبه 12 شهریور 1390-12:05 ب.ظ

با درود خدمت دوستان گرامی
حدود 5 سال پیش ما کار خبر رسانی درمورد بانو باران کوثری را آغازکردیم. از ابتدای حضور باران کوثری در عرصه هنری انتظار میرفت جایگاه خودشو به عنوان یک هنرمند و نه صرفا فرزند دو هنرمند شناخته شده در سینما و تئاتر ایران پیدا کنه. این موضوع به حقیقت پیوست و باران با استعداد فراوان توانست کارهای درخشانی انجام بده و این سیر صعودی ادامه پیدا کرد تا امروز و مطمئنا تا سال های بسیاری شاهد موفقیت های بیش از پیش ایشان خواهیم بود.
زمانی که ما کار اطلاع رسانی در این زمینه را آغاز کردیم متاسفانه منابع زیادی در مورد شخص باران وجود نداشت و این خلا حس میشد که ما تلاش کردین تا جایی که توان داریم این خلا کمتر بشه. امروز وقتی شما نام باران کوثری رو در نت جستجو میکنید به راحتی سایتهای بسیاری چه فارسی و چه لاتین می یابید که در مورد ایشان مطلب نوشتند یا اطلاع رسانی میکنند و یا تصاویر ایشان و کارهاشونو قرار می دهند. به همین دلیل تصمیم بر این گرفتیم که از حذف تارنگارها خودداری کرده و این چند تارنگار و مطالبو به عنوان آرشیوی از بخشی از زندگی هنری باران کوثری قرار داده تا دوستان علاقمند و هواداران ایشان بتونند از مطالب استفاده کنند.
ضمنا باران کوثری هیچگونه تارنما و تارنگار شخصی نداشته و فقدان وبسایت اختصاصی ایشان احساس میشه و مطمئنا خودش هم به این موضوع واقف هست و به محض اطلاع از راه اندازی وبسایت رسمی و شخصیشون اطلاع رسانی خواهیم کرد.
بدرود


تاریخ آخرین ویرایش:شنبه 16 مرداد 1395 03:24 ق.ظ